Saxofonika

foto. J.Surmański

Cześć !

Nazywam się Dorota Olech. Jestem saksofonistką, producentem muzycznym i pedagogiem. Od lat związana jestem z muzyką za sprawą wyjątkowego instrumentu jakim jest saksofon. W Saxofonice będę się dzieliła się z Wami doświadczeniem jak również spostrzeżeniami z działalności w branży muzycznej jako saksofonistka, producent oraz pedagog.

Może jesteś czynnie działającym muzykiem ? Może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę muzyczną ? A może jesteś rodzicem dziecka bądź nastolatka wchodzącego w świat muzyki ? Jeśli tak, to na pewno znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymasz wsparcie jak również mam nadzieję inspiracje do dalszych działań twórczych.

Nie zabraknie tu wywiadów z ciekawymi ludźmi: artystami, muzykami, mecenasami sztuki, krytykami muzycznymi oraz osobami wnoszącymi do muzyki wszystko to, bez czego ta nie mogłaby dziś istnieć i swobodnie funkcjonować. Będziesz mógł śledzić na blogu również  moje muzyczne działania, jak również moich projektów muzycznych i zespołów z którymi czynnie koncertuję, bo moją misją jest SAXOFONIKA – przestrzeń działań twórczych w której to saksofon jest narzędziem do przekazywania tych najcenniejszych emocji i uczuć.

A Ty jaką masz misję w muzyce ?

Poznaj mnie bliżej ⇓

Strona internetowa

https://www.linkedin.com/in/dorota-olech-100787242/

Facebook

Instagram

https://www.tiktok.com/@dorota_olech