Misja Muzyka

Misja muzyka

O mnie

Nazywam się Dorota. Jestem saksofonistką, producentem muzycznym i pedagogiem. Od lat związana jestem z muzyką za sprawą wyjątkowego instrumentu jakim jest saksofon. W moim blogu będę się dzieliła się z wami  doświadczeniem, jak również spostrzeżeniami ze swojej działalności w branży muzycznej jako saksofonistka, producent muzyczny i pedagog.

Dla kogo Misja Muzyka ?

Może jesteś czynnie działającym muzykiem ? Być może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę muzyczną ? Możliwe, że jesteś rodzicem dziecka, bądź nastolatka wchodzącego w świat muzyki ? Jeśli tak, to na pewno znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Otrzymasz wsparcie, jak również  inspiracje do dalszych działań twórczych.

Co w Misji Muzyka ?

Nie zabraknie ciekawych i często szokujących tematów. Będziesz mógł śledzić na blogu również  moje muzyczne działania i moich autorskich projektów muzycznych i zespołów z którymi czynnie koncertuję.

Moją misją jest SAXOFONIKA – przestrzeń działań twórczych w której to saksofon jest narzędziem do przekazywania tych najcenniejszych emocji i uczuć.

A jaka jest twoja misja w muzyce ?

Poznaj mnie bliżej ⇓

Strona internetowa

https://www.linkedin.com/in/dorota-olech-100787242/

Facebook

Instagram

https://www.tiktok.com/@dorota_olech